Члени групи "смотрящого" Полтави ображали журналістів на суді

Члени групи "смотрящого" Полтави ображали журналістів на суді

Март 1, 2017

Під час чергового засідання суду щодо справи групи "смотрящого" Полтави обвинувачені негативно зреагували на журналістів, які висвітлюють цю тему.

28 лютого в Октябрському районному суді відбулося слухання справи так званої групи "смотрящого" Полтави.

Нагадаємо, що 18 серпня поліція провела операцію із затримання 5 чоловіків, яких підозрювали в організованому вимаганні грошей у підприємців. Про це повідомляли на сайті ГУНП https://kv.npu.gov.ua/uk/control/kyivska/uk/publish/a..)
Серед них Валерій Павлішин, Олег Іващенко, В'ячеслав Мурейко, Олександр Рубльов та Роман Мирошниченко. Вважають, що цією групою осіб керує кримінальний авторитет Валерій Павлішин на прізвиського "Мишца". Діючий тоді начальник Департамента кримінального розшуку Национальної полиції Дмитро Головін назав цю особу "смотрящим" за Полтавою.

Потерпілий Ілля Тищенко запевняє, що саме Валерій Павлішин повідомляв йому про борг перед деякими людьми та вимагав його віддати. Також Тищенко заявляє, що починаючи з травня 2016 року, "Мишца" примушував заплатити йому 10 тисяч доларів. При цьому йому та його сім'ї погрожували фізичною розправою. Потерпілий звернувся до правоохоронців після того, як Валерій Павлішин разом з іншою невідомою особою просто на вулиці відібрали в нього золоті прикраси. Уже 18 серпня біля ЦУМу потерпілий домовився про зустріч із обвинуваченими, де передав "мічені" 10 тисяч грн від поліції. При цьому, як заявляє Тищенко, чоловіки погрожували, прокололи йому шини автомобіля, в руках одного з чоловіків він бачив пістолет. Саме тоді було затримано 4 чоловіків. Ще один утік від правоохоронців, його затримали через кілька днів.

Після того, як слідчі зібрали необхідну інформацію, справу направили до Крюківського районного суду Кременчука. Там обвинуваченим обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Обвинувачені подали апеляцію на це рішення.

10 листопада 2016 року колегія суддів Апеляційного суду Полтавської області не підтримала клопотання прокурора про продовження терміну тримання під вартою Валерія Павлішина, і він вийшов на свободу. Після цього потерпілий Тищенко заявив, що є загроза його життю і здоров’ю. Павлішина знову затримали і взяли під варту.

На попредньому слуханні справи в Октябрському райсуді 17 лютого 2017 року колегія суддів (Віталій Микитенко, Анатолій Савченко та Олена Шевська) зменшила міру запобіжного заходу у вигляді застави. Про це попросили адвокати обвинувачених, у зв'язку зі станом здоров'я обвинувачених. Про це повідомляє видання "Полтавщина" ((http://poltava.to/news/41872/). При цьому відомо, що вільних слухачів, у тому числі й журналістів, попросили вийти із зали суду, оскільки може бути розголошена медична таємниця. Але при цьому в закритому режимі судді зачитали частину ухвали.

На слуханні справи 28 лютого з'явилися всі обвинувачені, утім, цього разу вони перебували на лаві слухачів без кайданів. Отже, кожен із них вніс заставу. Прокурор Володимир Зорін подав клопотання додати до слідчої справи деякі письмові докази та відеоматеріали слідчих під час затримання. При цьому між прокурором та адвокатами підозрюваних виникали деякі розбіжності. Зокрема, вони стосувалися прізвища Валерія Павлішна (у справі фігурує слово "Павлишин") та можливо сфальсифікованих дат у протоколах.

До початку засідання суду обвинувачені звернули увагу на журналістів, які були присутні на минулому слуханні. Оскільки жоден із обвинувачених не вважає себе винним, то матеріали про перебіг справи журналіста "Полтавщини" Миколи Лисогора та блогера Ігоря Гавриленка не сподобалися обвинуваченим. Обвинувачені почали виявляти агресію щодо них та відверто ображати. Запис розмови присутній у відеоролику.

Ігор Гавриленко розповів, що на минулому засіданні погроз було більше. Вони здебільшого лунали від присутніх у залі суду молодих хлопців, які підтримують обвинувачених. Нині ці люди не перебували на суді. Деякі з
обвинувачених
заявляли про те, що журналісти проплачені та співпрацюють із поліцією. "Обвинувачені вважають, що до них чиниться поліцейський безлад, а ми (журналісти та блогери — авт.) "обслуговуємо" інтереси поліції, прокуратури. Фантазія у Павлішина багата: він сьогодні добалакався, що я таємний співробітник поліції в чині не менше підполковника. На попердньому слуханні справи таке ж говорили на адресу потрепілого Тищенка, мовляв, він давній агент міліції, поліції в чині майора", — розповів Ігор Гавриленко.

Журналісти ГромадськогоТБ.Полтава раніше не висвтілювали цей судовий процес, тому погрози у їхній бік не лунали. Однак, підозрювані та їхні адвокати були відверто проти відеозйомки, мовляв, це не громадська тема. Також вони негативно реагували, коли потрапляли в кадр.

 44  15

23,244 просмотров

comments powered by Disqus
5:36 Обыски в камерах "смотрящего" за Полтавского СИЗО Шмон

Обыски в камерах "смотрящего" за Полтавского СИЗО Шмон

В Полтаве правоохранители провели ряд обысков на территории местного следственного изолятора
Установлено, что соучастники преступной схемы, так называемые "смотрящие", находились в местах лишения свободы. В следственном изоляторе было четко сформировано распределение сфер влияния.

Так, была сформирована группа, которая контролировала сферы жизнедеятельности криминальной среды на территории режимного объекта, поэтому в дальнейшем правоохранители получили постановление суда на проведение санкционированного обыска на территории СИЗО, расположенного в городе Полтава.

"Такого рода спецоперация проходила впервые", — подчеркнули правоохранители.

Спасибо, что смотрите мое видео!
https://www.youtube.com/c/RS2000LT?sub_confirmation=1
Люди! Пожалуйста, уважайте друг друга в комментариях!
People! Please respect each other in comments!

 1883  704

1,168,847 просмотров

7:11 Вор в законе Лёра Сумской (Сергей Лысенко). Украинский законник

Вор в законе Лёра Сумской (Сергей Лысенко). Украинский законник

Видео об одном из самых известных украинских воров в законе Лёре Сумском (Сергей Лысенко)
Больше видео о криминальных авторитетах на нашем канале
https://www.youtube.com/channel/UC8HrfrI31d4-pMFLuBPJ2mQ

 908  181

307,909 просмотров

7:3 Конфлікт у нічному клубі «Versal» (2015.12.13, Полтава)
2:9 Найбагатший депутат Верховної Ради обідав з Сашею Браслетом у Полтаві. БРЕХНІ.net #20

Найбагатший депутат Верховної Ради обідав з Сашею Браслетом у Полтаві. БРЕХНІ.net #20

Після виходу з ресторану чоловіки попрощалися, потисли один одному руки, після чого кожен сів за кермо свого автомобіля (Ігор Котвіцький – за кермо чорного Brabus’а і Олександр Павлюченко – за кермо срібної Toyota Land Cruiser). Ми намагалися дізнатися тему бесіди, на що чоловіки відповіли, що говорили про жінок і дітей.Після цього Ігор Котвіцький та Саша Браслет поспішили залишити місце зустрічі. Ми вирішили прослідкувати, куди вони поїхали, проте чорний Brabus партнера Авакова швидко зник з поля зору, а срібна Тойота Павлюченка певний час «кружляла» прилеглими вулицями, опиняючись то попереду, то позаду нашої автівки. У момент, коли Саша Браслет на своєму автомобілі опинився позаду нашого, він показав нам нецензурний жест.Народного депутата від «Народного фронту» Ігоря Котвіцького називають правою рукою та гаманцем міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Крім того, він офіційно визнаний найбагатшим депутатом у Верховній Раді України.

Цікаво, що Саша Браслет, він же Олександр Павлюченко, є помічником Ігоря Котвіцького на громадських засадах. Він не раз потрапляв у заголовки національних ЗМІ через скандали у газовидобувній сфері.Крім того, преса неодноразово повідомляла про тісні зв’язки братів Олександра і Михайла Павлюченків із правоохоронними органами. У січні 2015 року Саша "Браслет" Павлюченко вніс 10 млн грн застави за екс-начальника ДАІ Петра Блажівського, якого затримали за хабар. Примітним є і факт, що будівля, де зареєстровані пдіприємства Павлюченків, знаходиться на задньому дворі полтавської обласної прокуратури.

 51  11

19,310 просмотров

6:18 Шокирующие результаты проверки в Одесском СИЗО

Шокирующие результаты проверки в Одесском СИЗО

Кому-то плесневелые казематы и тараканы в еде. Другим — VIP-камеры и домашние харчи. Журналисты Седьмого канала побывали в одесском следственном изоляторе. Чем живут арестанты в ожидании суда, смотрите далее.


http://7kanal.com.ua — Новости Одессы.
Самые свежие и актуальные новости Одессы и области!

Следи за нашими новостями в социальных сетях

facebook — https://www.facebook.com/7channel.odessa
vkontakte — https://vk.com/7channel.odessa
twitter — https://twitter.com/7kanalod

 754  341

542,361 просмотров

22:9 Як живуть і на чому наживаються перші особи Полтави

Як живуть і на чому наживаються перші особи Полтави

Полтава — обласний центр регіону, що приносить найбільше прибутку в бюджет країни. Хто і як тут керує? Чим відрізнився голова одного з місцевих судів? Що приховують чиновники? Та який маєток роздобула родина міського голови? Розкаже Олександра Глазунова.

 85  6

15,168 просмотров

17:36 Украина без денег - ПОЛТАВА (выпуск 20)

Украина без денег - ПОЛТАВА (выпуск 20)

Я в "Вконтакте": http://vk.com/yaroslavgula

ПОЛТАВА и мистика — это одно целое... я постараюсь приоткрыть завесу тайн этого загадочного городка на Ворскле...

Авторское право защищено законом Украины
2015

 781  88

45,884 просмотров

24:32 Редкий случай адэквата из России. Андрей Полтава. ВАТА ШОУ.

Редкий случай адэквата из России. Андрей Полтава. ВАТА ШОУ.

Подедержать канал финансово: https://streamlabs.com/АндрейПолтава
Допомога АТО: Приватбанк 4731 1856 1392 9006
Підтримка проекту: — PayPal — vatashowdonate@gmail.comhttps://sendmoney.privatbank.ua/ua/?hash=4054451577 — поповнити номер 380671624715 https://pay.kyivstar.ua/https://www.westernunion.com Ukraine Andrii Karpov — http://global.moneygram.com Ukraine Andrii Karpov — Skrill www.skrill.com oopsliveshow@gmail.com — Bitcoin 1GQzJzZVVz4x9HRdasz9vor5pDcSD86H6j — XMR(Monero) 467a2N1yYyoL1UMBokgmDUYXubdZ8F3cT3jZvnAsq4uAAeutzoTZptmWbwaVe4vUMveKAzAiA4j8xgUi29TpKXpm3yQFUYx

ВАТА ШОУ:
https://www.youtube.com/channel/UCm4HVrVEKXA55Q-GVrF1GOA
https://www.youtube.com/channel/UC0Bbnj-7ZsiIfNzOK_Hwkqw
https://www.youtube.com/channel/UCu7J0GfYRQuTtLZgyyq1Qbw
https://www.youtube.com/channel/UCQE0Ya3riukHfszZy5csyIg
https://www.youtube.com/channel/UClDfwAC9_b-UADqXkHbJNzw
https://www.youtube.com/channel/UCjEX-2qi2StwLNkJM_8YM5g
https://www.youtube.com/channel/UCW0F-MlctTgACAmQvHKuiDA
https://www.youtube.com/channel/UC-IwJc682uM5i7NXcDZsubQ

Приєднуйтесь:
https://www.facebook.com/vatashow/
https://www.facebook.com/groups/387115514961694/
https://www.facebook.com/AndreyPoltava
https://twitter.com/andrey_poltava_
skype — andrey_poltava2
Перископ https://www.pscp.tv/VataShow
Архів ВАТА ШОУ: https://drive.google.com/drive/folders/0B1xO4rIiq0RrOFZhakhNYm5zM3c

 4769  374

186,950 просмотров

5:42 Журналістам показали застінки Полтавського СІЗО

Журналістам показали застінки Полтавського СІЗО

Зараз у Полтавському слідчому ізоляторі утримується 394 особи. Із них: 32 жінки, шість неповнолітніх, дев’ять засуджених до довічного позбавлення волі. А також 23 особи господарчої обслуги. Господарча обслуга – засуджені, які за бажанням залучені до суспільно-корисної роботи в рамках установи: прибирання, робота на кухні тощо.

 2  4

4,267 просмотров

25:19 Зустріч у Гельсінкі: про що домовляться Трамп і Путін? | «Ваша Свобода»

Зустріч у Гельсінкі: про що домовляться Трамп і Путін? | «Ваша Свобода»

Учасники програми «Ваша Свобода»: Володимир Хандогій, екс-заступник міністра закордонних справ, президент української асоціації зовнішньої політики; Олена Снігир, провідний фахівець Центру міжнародних досліджень.
Ведуча: Інна Кузнецова.

#ВашаСвобода #RadioSvoboda

Всі випуски програми «Ваша Свобода» https://goo.gl/hcpA1X

Підписатись на наші канали
Радіо Свобода Україна: http://goo.gl/Dtm6O3
Програми та трансляції: https://goo.gl/POE6AY

Ми у соцмережах
Facebook: http://www.facebook.com/RadioSvoboda.Org
Twitter: http://www.twitter.com/radiosvoboda
Instagram www.instagram.com/radio.svoboda/
Google : https://plus.google.com/ radiosvoboda
VK: http://www.vk.com/radiosvobodaua
OK: http://www.ok.ru/group/52030404493473
SoundCloud: https://soundcloud.com/radiosvoboda

 26  4

302 просмотров