Члени групи "смотрящого" Полтави ображали журналістів на суді

Члени групи "смотрящого" Полтави ображали журналістів на суді

Март 1, 2017

Під час чергового засідання суду щодо справи групи "смотрящого" Полтави обвинувачені негативно зреагували на журналістів, які висвітлюють цю тему.

28 лютого в Октябрському районному суді відбулося слухання справи так званої групи "смотрящого" Полтави.

Нагадаємо, що 18 серпня поліція провела операцію із затримання 5 чоловіків, яких підозрювали в організованому вимаганні грошей у підприємців. Про це повідомляли на сайті ГУНП https://kv.npu.gov.ua/uk/control/kyivska/uk/publish/a..)
Серед них Валерій Павлішин, Олег Іващенко, В'ячеслав Мурейко, Олександр Рубльов та Роман Мирошниченко. Вважають, що цією групою осіб керує кримінальний авторитет Валерій Павлішин на прізвиського "Мишца". Діючий тоді начальник Департамента кримінального розшуку Национальної полиції Дмитро Головін назав цю особу "смотрящим" за Полтавою.

Потерпілий Ілля Тищенко запевняє, що саме Валерій Павлішин повідомляв йому про борг перед деякими людьми та вимагав його віддати. Також Тищенко заявляє, що починаючи з травня 2016 року, "Мишца" примушував заплатити йому 10 тисяч доларів. При цьому йому та його сім'ї погрожували фізичною розправою. Потерпілий звернувся до правоохоронців після того, як Валерій Павлішин разом з іншою невідомою особою просто на вулиці відібрали в нього золоті прикраси. Уже 18 серпня біля ЦУМу потерпілий домовився про зустріч із обвинуваченими, де передав "мічені" 10 тисяч грн від поліції. При цьому, як заявляє Тищенко, чоловіки погрожували, прокололи йому шини автомобіля, в руках одного з чоловіків він бачив пістолет. Саме тоді було затримано 4 чоловіків. Ще один утік від правоохоронців, його затримали через кілька днів.

Після того, як слідчі зібрали необхідну інформацію, справу направили до Крюківського районного суду Кременчука. Там обвинуваченим обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Обвинувачені подали апеляцію на це рішення.

10 листопада 2016 року колегія суддів Апеляційного суду Полтавської області не підтримала клопотання прокурора про продовження терміну тримання під вартою Валерія Павлішина, і він вийшов на свободу. Після цього потерпілий Тищенко заявив, що є загроза його життю і здоров’ю. Павлішина знову затримали і взяли під варту.

На попредньому слуханні справи в Октябрському райсуді 17 лютого 2017 року колегія суддів (Віталій Микитенко, Анатолій Савченко та Олена Шевська) зменшила міру запобіжного заходу у вигляді застави. Про це попросили адвокати обвинувачених, у зв'язку зі станом здоров'я обвинувачених. Про це повідомляє видання "Полтавщина" ((http://poltava.to/news/41872/). При цьому відомо, що вільних слухачів, у тому числі й журналістів, попросили вийти із зали суду, оскільки може бути розголошена медична таємниця. Але при цьому в закритому режимі судді зачитали частину ухвали.

На слуханні справи 28 лютого з'явилися всі обвинувачені, утім, цього разу вони перебували на лаві слухачів без кайданів. Отже, кожен із них вніс заставу. Прокурор Володимир Зорін подав клопотання додати до слідчої справи деякі письмові докази та відеоматеріали слідчих під час затримання. При цьому між прокурором та адвокатами підозрюваних виникали деякі розбіжності. Зокрема, вони стосувалися прізвища Валерія Павлішна (у справі фігурує слово "Павлишин") та можливо сфальсифікованих дат у протоколах.

До початку засідання суду обвинувачені звернули увагу на журналістів, які були присутні на минулому слуханні. Оскільки жоден із обвинувачених не вважає себе винним, то матеріали про перебіг справи журналіста "Полтавщини" Миколи Лисогора та блогера Ігоря Гавриленка не сподобалися обвинуваченим. Обвинувачені почали виявляти агресію щодо них та відверто ображати. Запис розмови присутній у відеоролику.

Ігор Гавриленко розповів, що на минулому засіданні погроз було більше. Вони здебільшого лунали від присутніх у залі суду молодих хлопців, які підтримують обвинувачених. Нині ці люди не перебували на суді. Деякі з
обвинувачених
заявляли про те, що журналісти проплачені та співпрацюють із поліцією. "Обвинувачені вважають, що до них чиниться поліцейський безлад, а ми (журналісти та блогери — авт.) "обслуговуємо" інтереси поліції, прокуратури. Фантазія у Павлішина багата: він сьогодні добалакався, що я таємний співробітник поліції в чині не менше підполковника. На попердньому слуханні справи таке ж говорили на адресу потрепілого Тищенка, мовляв, він давній агент міліції, поліції в чині майора", — розповів Ігор Гавриленко.

Журналісти ГромадськогоТБ.Полтава раніше не висвтілювали цей судовий процес, тому погрози у їхній бік не лунали. Однак, підозрювані та їхні адвокати були відверто проти відеозйомки, мовляв, це не громадська тема. Також вони негативно реагували, коли потрапляли в кадр.

 34  10

13,558 просмотров

comments powered by Disqus
5:36 Обыски в камерах "смотрящего" за Полтавского СИЗО Шмон

Обыски в камерах "смотрящего" за Полтавского СИЗО Шмон

В Полтаве правоохранители провели ряд обысков на территории местного следственного изолятора
Установлено, что соучастники преступной схемы, так называемые "смотрящие", находились в местах лишения свободы. В следственном изоляторе было четко сформировано распределение сфер влияния.

Так, была сформирована группа, которая контролировала сферы жизнедеятельности криминальной среды на территории режимного объекта, поэтому в дальнейшем правоохранители получили постановление суда на проведение санкционированного обыска на территории СИЗО, расположенного в городе Полтава.

"Такого рода спецоперация проходила впервые", — подчеркнули правоохранители.

Спасибо, что смотрите мое видео!
https://www.youtube.com/c/RS2000LT?sub_confirmation=1

 995  401

595,265 просмотров

2:9 Найбагатший депутат Верховної Ради обідав з Сашею Браслетом у Полтаві  БРЕХНІ net #20

Найбагатший депутат Верховної Ради обідав з Сашею Браслетом у Полтаві БРЕХНІ net #20

Відео Анатолія Мележика, ГромадськеТБ.Полтава, після якого його знайшли повішеним у квартирі. Відомо, що це 1 частина журналістського розслідування.
Після виходу з ресторану чоловіки попрощалися, потисли один одному руки, після чого кожен сів за кермо свого автомобіля (Ігор Котвіцький – за кермо чорного Brabus’а і Олександр Павлюченко – за кермо срібної Toyota Land Cruiser). Ми намагалися дізнатися тему бесіди, на що чоловіки відповіли, що говорили про жінок і дітей.Після цього Ігор Котвіцький та Саша Браслет поспішили залишити місце зустрічі. Ми вирішили прослідкувати, куди вони поїхали, проте чорний Brabus партнера Авакова швидко зник з поля зору, а срібна Тойота Павлюченка певний час «кружляла» прилеглими вулицями, опиняючись то попереду, то позаду нашої автівки. У момент, коли Саша Браслет на своєму автомобілі опинився позаду нашого, він показав нам нецензурний жест.

Народного депутата від «Народного фронту» Ігоря Котвіцького називають правою рукою та гаманцем міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Крім того, він офіційно визнаний найбагатшим депутатом у Верховній Раді України.

Цікаво, що Саша Браслет, він же Олександр Павлюченко, є помічником Ігоря Котвіцького на громадських засадах. Він не раз потрапляв у заголовки національних ЗМІ через скандали у газовидобувній сфері.
Крім того, преса неодноразово повідомляла про тісні зв’язки братів Олександра і Михайла Павлюченків із правоохоронними органами. У січні 2015 року Саша "Браслет" Павлюченко вніс 10 млн грн застави за екс-начальника ДАІ Петра Блажівського, якого затримали за хабар. Примітним є і факт, що будівля, де зареєстровані пдіприємства Павлюченків, знаходиться на задньому дворі полтавської обласної прокуратури.

 4  0

1,120 просмотров

4:2 У Полтаві ліквідовано злочинну групу, що вимагала гроші у підприємців – Вадим Троян

У Полтаві ліквідовано злочинну групу, що вимагала гроші у підприємців – Вадим Троян

Молодики вимагали у чоловіка гроші у сумі 10 тисяч доларів. Затримано п’ятьох зловмисників. Одного вимагача – оголошено в розшук. Про це перший заступник глави Національної поліції – начальник кримінальної поліції повідомив сьогодні, 23 серпня.
Коментар: Вадим Троян — перший заступник Голови Національної поліцій України

 15  4

7,268 просмотров

2:9 Найбагатший депутат Верховної Ради обідав з Сашею Браслетом у Полтаві. БРЕХНІ.net #20

Найбагатший депутат Верховної Ради обідав з Сашею Браслетом у Полтаві. БРЕХНІ.net #20

Після виходу з ресторану чоловіки попрощалися, потисли один одному руки, після чого кожен сів за кермо свого автомобіля (Ігор Котвіцький – за кермо чорного Brabus’а і Олександр Павлюченко – за кермо срібної Toyota Land Cruiser). Ми намагалися дізнатися тему бесіди, на що чоловіки відповіли, що говорили про жінок і дітей.Після цього Ігор Котвіцький та Саша Браслет поспішили залишити місце зустрічі. Ми вирішили прослідкувати, куди вони поїхали, проте чорний Brabus партнера Авакова швидко зник з поля зору, а срібна Тойота Павлюченка певний час «кружляла» прилеглими вулицями, опиняючись то попереду, то позаду нашої автівки. У момент, коли Саша Браслет на своєму автомобілі опинився позаду нашого, він показав нам нецензурний жест.Народного депутата від «Народного фронту» Ігоря Котвіцького називають правою рукою та гаманцем міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Крім того, він офіційно визнаний найбагатшим депутатом у Верховній Раді України.

Цікаво, що Саша Браслет, він же Олександр Павлюченко, є помічником Ігоря Котвіцького на громадських засадах. Він не раз потрапляв у заголовки національних ЗМІ через скандали у газовидобувній сфері.Крім того, преса неодноразово повідомляла про тісні зв’язки братів Олександра і Михайла Павлюченків із правоохоронними органами. У січні 2015 року Саша "Браслет" Павлюченко вніс 10 млн грн застави за екс-начальника ДАІ Петра Блажівського, якого затримали за хабар. Примітним є і факт, що будівля, де зареєстровані пдіприємства Павлюченків, знаходиться на задньому дворі полтавської обласної прокуратури.

 39  5

14,106 просмотров

7:3 Конфлікт у нічному клубі «Versal» (2015.12.13, Полтава)
3:38 З'явилось перше звернення родини Олени Зайцевої, авто якої забрало 5 життів у Харкові

З'явилось перше звернення родини Олени Зайцевої, авто якої забрало 5 життів у Харкові

UA — З'явилось перше звернення родини Олени Зайцевої, авто якої забрало 5 життів у Харкові. Вперше смертельну ДТП прокоментував батько Олени, яка була за кермом Lexus. Її прийомний батько, бізнесмен Василій Зайцев, обіцяє допомогти тим, хто вижив, і наполягає, що в аварії було два автомобілі. Заговорив і інший учасник аварії — водій Volkswagen Touareg, який нині у лікарні. У коментарі ТСН він спростовує, що рухався на жовтий сигнал світлофора. Випуск ТСН.19:30 за 23 жовтня 2017 року

RU — Появилось первое обращение семьи Елены Зайцевой, авто которой унесло 5 жизней в Харькове. Впервые смертельное ДТП прокомментировал отец Елены, которая была за рулем Lexus. Ее приемный отец, бизнесмен Василий Зайцев, обещает помочь тем, кто выжил, и настаивает, что в аварии было два автомобиля. Заговорил и другой участник аварии — водитель Volkswagen Touareg, который сейчас в больнице. В комментарии ТСН он опровергает, что двигался на желтый сигнал светофора. Выпуск ТСН.19:30 за 23 октября 2017 года

 17  41

513 просмотров

11:44 Слідчі дії після затримання Валерія Павлішина «Мишци» (Демонстрація від 2017.02.28)

Слідчі дії після затримання Валерія Павлішина «Мишци» (Демонстрація від 2017.02.28)

Демонстрація відеозапису у Октябрському районному суді

 1  1

1,950 просмотров

7:37 Конфлікт в Октябрському райсуді Полтави (2016.09.16)
3:52 Пляжний вечір на березі Ворскли, у Полтаві, завершився бійкою та стріляниною

Пляжний вечір на березі Ворскли, у Полтаві, завершився бійкою та стріляниною

Конфлікт між власником магазину та компанією молодиків, які святкували на пляжі день народження. Хлопцям, нібито зробили зауваження, а ті повернулись із камінням та пістолетом.

 13  3

6,317 просмотров

1:16 Видео задержания «вора в законе» Полтавы в Одесской области

Видео задержания «вора в законе» Полтавы в Одесской области

Наш сайт http://crimerussia.com/
Мы в ВК https://vk.com/prestupnayarossiya
Мы в FB https://www.facebook.com/crimerussiaru/
Мы в TW https://twitter.com/crimerussia/
Мы в ОК https://ok.ru/group/52529928142995
Мы в Instagram https://www.instagram.com/crime_russia/


Бывший президент Грузии уже давно проявляет к представителям криминальной «верхушки» устойчивый интерес. Подробнее на http://crimerussia.ru/criminalauthorities/saakashvili-opublikoval-video-zaderzhaniya-poltavy/

 35  5

14,502 просмотров