Лилия Гриневич: Из-за многолетней экономии на учителях, вся реформа образования может пойти насмарку

Лилия Гриневич: Из-за многолетней экономии на учителях, вся реформа образования может пойти насмарку

Май 23, 2016

♥Подписывайтесь на канал — http://bit.ly/ICTV_SUBSCRIBE

ICTV на FB https: http://www.facebook.com/ICTVchannel
Новости от ICTV — http://ictv.ua/ua/index/news
ICTV Вконтакте — http://vk.com/ictv_ua
Twitter ICTV — http://twitter.com/#!/ictvchannel
Instagram ICTV- http://instagram.com/ictvua
ICTV ONLINE http://ictv.ua/ua/index/online

 7  1

3,887 просмотров

comments powered by Disqus
11:31 Міністр освіти України Лілія Гриневич - про підвищення зарплат для педагогів у 2017 році

Міністр освіти України Лілія Гриневич - про підвищення зарплат для педагогів у 2017 році

Гість студії Сніданку з 1 1 — Лілія Гриневич, міністр освіти і науки України. Має дві вищі освіти — біохімік-викладач та економіст-менеджер. Очільниця освітнього міністерства детально розповіла, скільки тепер отримуватимуть українські вчителі та на що це впливатиме.

Сніданок з 1 1 у мережі Facebook https://www.facebook.com/snidanok

 32  7

24,733 просмотров

8:51 Міністр освіти Лілія Гриневич: Школа повинна бути дружньою до дитини

Міністр освіти Лілія Гриневич: Школа повинна бути дружньою до дитини

Міністерство освіти з першого вересня обіцяє зміну навчальних планів для початкової школи. Планують зменшити кількість завдань і збільшити для дітей час для відпочинку. У гостях Лілія Гриневич – Міністр освіти і науки України. За освітою – біохімік-викладач. Понад 15 років працювала вчителем. Міністр вважає, що діти не повинні боятися помилок.

Сніданок з 1 1 у мережі Facebook https://www.facebook.com/snidanok

 13  2

3,176 просмотров

2:50 Лілія Гриневич про реформу вищої освіти в Україні

Лілія Гриневич про реформу вищої освіти в Україні

Лілія ГРИНЕВИЧ ділиться своїми думками про значення УКУ в процесі реформування вищої освіти в Україні

д-р Лілія Гриневич, народний депутат України VII скликання, Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Почесний сенатор Українського католицького університету, проживає у Києві

 4  0

594 просмотров

3:9 Привітання Міністра освіти і науки Лілії Гриневич з 1 вересня.
22:44 Як цього року зараховували до ВНЗ на бюджет – міністр освіти

Як цього року зараховували до ВНЗ на бюджет – міністр освіти

Лілія Гриневич, міністр освіти і науки України
Єгор Стадний, виконавчий директор аналітичного центру Сedos

 10  1

692 просмотров

6:42 З вересня діти 1-4 класів навчатимуться за оновленими програмами, - Лілія Гриневич

З вересня діти 1-4 класів навчатимуться за оновленими програмами, - Лілія Гриневич

Щоб забезпечити нову якість української освіти Міністерство освіти і науки розвантажило і оновило навчальні програми для початкової школи та змінює методичні рекомендації для вчителів.

Про це міністр освіти і науки, представник партії «Народний фронт» Лілія Гриневич розповіла під час прес-конференції «Звіт про роботу МОН за 100 днів».

«Наразі змінено всі 14 програм для 1-4 класів з українською мовою навчання. Програми будуть затверджені Колегією МОН 4 серпня, обговорені на вчительських конференціях і запроваджені в школах вже з 1 вересня 2016 року», — зазначила вона.

Лілія Гриневич нагадала, що розвантаження і оновлення програм було здійснено спільно з відкритою платформою EdEra, на якій всі програми були виставлені для публічного обговорення і коментування. Понад 4000 тисячі коментаторів залишили понад 8000 пропозицій, більшість з них – від вчителів практиків.

За словами міністра, повторне обговорення програм, вже з внесеними змінами, показало, що більшість задоволена внесеними змінами і думка дописувачів під час громадського обговорення була врахована.

«В чому полягає це оновлення програм. Насамперед, буде знято обов’язковий розподіл годин – вчитель сам вирішуватиме, яку тему скільки викладати. Самі ж теми приведено до вікових особливостей дітей, Так, згідно програми для початкової школи з англійської мови, першокласники, шестирічні діти, вже мали писати слова і речення. Відтепер перші півроку на англійській в 1-му класі буде лише усний курс, діти вчитимуться розмовляти. Також в українській мові знято вимоги будувати схеми речень і речення за схемами, а більше уваги буде приділено розвитку усного мовлення дітей», — повідомила Лілія Гриневич.

Вона також також розповіла, що після затвердження програм до 1-го вересня змінять методичні рекомендації та орієнтовні вимоги до оцінювання досягнень учнів. Вчителям буде рекомендовано писати з дітьми олівцем замість ручки.

За її словами, це допоможе першачкам не боятися помилок, формувати позитивне сприйняття навчального процесу. Також планується зняти вимогу перевірки читання дітьми на швидкість, натомість вчителі мають розвивати усвідомлене читання.

Міністр також повідомила, що концепцію «Нової української школи» представлять на серпневій конференції в МОН, а у вересні її винесуть на громадське обговорення.

«В чому полягає концепція Нової української школи. Ми переорієнтовуємо навчання із засвоєння величезної суми знань, на освоєння компетентностей. Компетентності – це ядро знань, які необхідно знати дитині, вміння їх застосовувати, навички для вирішення життєвих проблем, а також ставлення і цінності, які потрібно засвоїти сучасній людині", — підкреслила вона.

"Зараз не проблема дістати інформацію, якщо вона тобі потрібна, проблема – правильно використати цю інформацію для вирішення поставленої задачі, критично переосмислити та проаналізувати її. Саме на це буде спрямована Нова українська школа», — пояснила Лілія Гриневич.

Офіційний сайт: http://nfront.org.ua/

Приєднуйся!
Facebook: https://www.facebook.com/nfront.org.ua
Twitter: https://twitter.com/NarodnyiFront
Google : https://plus.google.com/ NfrontOrgUa2014/posts
Youtube: https://www.youtube.com/user/NarodnyjFront

 1  1

4,617 просмотров

2:53 С 2017 года ЕНТ будут сдавать только для поступления в вузы – МОН РК

С 2017 года ЕНТ будут сдавать только для поступления в вузы – МОН РК

В Казахстане с 2017 года Единое национальное тестирование будет поделено на две части: экзамен по окончанию средней школы и тестирование при поступлении в вуз, сообщил председатель Комитета по контролю в сфере образования и науки МОН РК Саят Нюсупов. Он пояснил, что ЕНТ теперь будет только одной из форм отбора выпускников школ или всех желающих для поступления в вузы. При этом аттестация и оценка учеников эти функции передаются в школы и местные исполнительные органы.https://primeminister.kz/news/show/22/s-2017-goda-ent-budut-sdavat-tolko-dlja-postuplenija-v-vuzy-mon-rk-/13-05-2016?lang=ru

 26  7

8,111 просмотров

8:41 Міністр освіти Лілія Гриневич: У Європі більшість випускників йде здобувати робітничі професії

Міністр освіти Лілія Гриневич: У Європі більшість випускників йде здобувати робітничі професії

Міністр освіти Лілія Гриневич розповіла про оновлення професійно-технічної освіти. В Україні спостерігається величезний попит на робочі спеціальності. Лілія Гриневич – Міністр освіти і науки України. За роки кар’єри встигла попрацювати вчителем, директором школи та викладачем вишу. Створювала систему зовнішнього незалежного оцінювання в Україні. Нещодавно у парламенті міністр заявила про проблеми з фінансуванням профтехучилищ.
Сніданок з 1 1 у мережі Facebook https://www.facebook.com/snidanok

 4  0

641 просмотров

32:51 ЗНО не скасують в жодному разі —  новообраний міністр Гриневич про майбутнє освіти

ЗНО не скасують в жодному разі — новообраний міністр Гриневич про майбутнє освіти

Співзасновник громадянської платформи «Нова Країна» Валерій Пекар.
Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

 31  3

2,309 просмотров

31:4 Лилия Гриневич, министр образования и науки Украины. "Люди. Hard Talk". Выпуск от 10.02.2017

Лилия Гриневич, министр образования и науки Украины. "Люди. Hard Talk". Выпуск от 10.02.2017

В ночь с 10 на 11 февраля гостьей ток-шоу "Люди. Hard Talk" была министр образования и науки Украины Лилия Гриневич.

Ток-шоу "Люди. Hard Talk" – это больше, чем просто интервью с известными людьми. Ведущая программы – главный редактор журнала "Публичные люди" Наталья Влащенко откровенно беседует со своими гостями о жизни, бизнесе, их взлетах и падениях, о политике и многом другом, раскрывая многочисленные грани личности.

 17  23

5,241 просмотров