Лилия Гриневич: Из-за многолетней экономии на учителях, вся реформа образования может пойти насмарку

Лилия Гриневич: Из-за многолетней экономии на учителях, вся реформа образования может пойти насмарку

Май 23, 2016

♥Подписывайтесь на канал — http://bit.ly/ICTV_SUBSCRIBE

ICTV на FB https: http://www.facebook.com/ICTVchannel
Новости от ICTV — http://ictv.ua/ua/index/news
ICTV Вконтакте — http://vk.com/ictv_ua
Twitter ICTV — http://twitter.com/#!/ictvchannel
Instagram ICTV- http://instagram.com/ictvua
ICTV ONLINE http://ictv.ua/ua/index/online

 7  1

3,893 просмотров

comments powered by Disqus
13:6 Міністр освіти і науки Лілія Гриневич розказала, чим буде особливий новий навчальний рік

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич розказала, чим буде особливий новий навчальний рік

У "новій українській школі" мають бути мобільні парти, які можна рухати, інтерактивні дошки, зони відпочинку і бокси для роздаткового матеріалу. На НУШ виділили понад мільярд гривень з бюджету. Однак де вони? У багатьох містах України ситуація не змінилася. Яким буде новий навчальний рік — розкаже Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Сніданок з 1 1 у мережі Facebook https://www.facebook.com/snidanok

 25  5

1,931 просмотров

11:31 Міністр освіти України Лілія Гриневич - про підвищення зарплат для педагогів у 2017 році

Міністр освіти України Лілія Гриневич - про підвищення зарплат для педагогів у 2017 році

Гість студії Сніданку з 1 1 — Лілія Гриневич, міністр освіти і науки України. Має дві вищі освіти — біохімік-викладач та економіст-менеджер. Очільниця освітнього міністерства детально розповіла, скільки тепер отримуватимуть українські вчителі та на що це впливатиме.

Сніданок з 1 1 у мережі Facebook https://www.facebook.com/snidanok

 33  7

25,123 просмотров

15:40 Лілія Гриневич прокоментувала грошові побори з батьків до шкіл та розповіла про Нову школу

Лілія Гриневич прокоментувала грошові побори з батьків до шкіл та розповіла про Нову школу

У нас в гостях Лілія Гриневич – міністр освіти і науки України. Залишився місяць до початку нового навчального року. Як підготувати дитину, щоб початок нового року не став стресом? І чи правда, що літні канікули можуть скоротити? І про ключову реформу МОНу — Нова українська школа, яка запрацює вже з вересня. На її втілення міністерство виділило майже мільярд гривень. 40 % цієї суми піде на закупівлю підручників для 1-го класу. Ще 40 % — на закупівлю сучасних меблів, та 20 % — на комп'ютерне обладнання для початкових класів нової школи. Та от у Фейсбуці батьки масово скаржаться на побори.

Сніданок з 1 1 у мережі Facebook https://www.facebook.com/snidanok

 48  6

7,671 просмотров

4:26 Ліля Гриневич про хабарі, маєток Ківалова і фінських вчителів

Ліля Гриневич про хабарі, маєток Ківалова і фінських вчителів

UA — Ліля Гриневич про хабарі, маєток Ківалова і фінських вчителів. У соцмережах молоді батьки пишуть тисячі коментарів, обурень і порад про те, як варто виховувати їхніх дітей. Про те, чому школа перетворилася на супермаркет, куди зникли уроки фізкультури, і чому лише фінки, а не українки мріють вийти заміж за вчителя, дізнавалася у міністра освіти Лілії Гриневич наша Даша Счастлива. Випуск ТСН.19:30 за 1 жовтня 2016 року

RU — Лиля Гриневич о взятках, особняке Кивалова и финских учителях. В соцсетях молодые родители пишут тысячи комментариев, возмущений и советов о том, как следует воспитывать их детей. О том, почему школа превратилась в супермаркет, куда исчезли уроки физкультуры, и почему только финки, а не украинки мечтают выйти замуж за учителя, узнавала у министра образования Лилии Гриневич наша Даша Счастлива. Выпуск ТСН.19:30 за 1 октября 2016 года

 1  1

10,544 просмотров

7:40 Результаты ЕГЭ шокировали учителей

Результаты ЕГЭ шокировали учителей

Результаты ЕГЭ шокировали учителей, настолько, что Министерство образования вынуждено было снизить с 36 до 24, то есть на треть оценку, необходимую для получения аттестата о среднем образовании.

И, как уверяют эксперты, сегодняшние проверки тех, кто сдал ЕГЭ на 100 баллов, — лишь кампания, которая должна отвлечь от самой главной проблемы — почему так много выпускников показали предельно низкий уровень знаний.

В результате во всех бедах начали винить реформу образования, вытеснившую русский и литературу из программы — но ведь тогда какой-то другой предмет, занявший их место, выпускники должны знать досконально. Но, как показали остальные экзамены, отнюдь.

Русский язык на 24 балла из 100 — это значит, что в тесте ЕГЭ теперь можно сделать 76 ошибок — и все равно иметь шанс поступить в университет.

Тесты по-русскому языку подталкивают преподавателей натаскивать школьников на сдачу именно этих тестов. И вот парадокс — натренерованные на ЕГЭ школьники не только стали хуже владеть русским языком в целом, но и не могут осилить даже сами тесты. Возможно, именно поэтому со следующего года на экзаменах выпускникам вернут сочинение на заданную тему.

Смотрите оригинал материала на http://www.1tv.ru/news/social/262020

 40789  4835

4,464,961 просмотров

6:42 З вересня діти 1-4 класів навчатимуться за оновленими програмами, - Лілія Гриневич

З вересня діти 1-4 класів навчатимуться за оновленими програмами, - Лілія Гриневич

Щоб забезпечити нову якість української освіти Міністерство освіти і науки розвантажило і оновило навчальні програми для початкової школи та змінює методичні рекомендації для вчителів.

Про це міністр освіти і науки, представник партії «Народний фронт» Лілія Гриневич розповіла під час прес-конференції «Звіт про роботу МОН за 100 днів».

«Наразі змінено всі 14 програм для 1-4 класів з українською мовою навчання. Програми будуть затверджені Колегією МОН 4 серпня, обговорені на вчительських конференціях і запроваджені в школах вже з 1 вересня 2016 року», — зазначила вона.

Лілія Гриневич нагадала, що розвантаження і оновлення програм було здійснено спільно з відкритою платформою EdEra, на якій всі програми були виставлені для публічного обговорення і коментування. Понад 4000 тисячі коментаторів залишили понад 8000 пропозицій, більшість з них – від вчителів практиків.

За словами міністра, повторне обговорення програм, вже з внесеними змінами, показало, що більшість задоволена внесеними змінами і думка дописувачів під час громадського обговорення була врахована.

«В чому полягає це оновлення програм. Насамперед, буде знято обов’язковий розподіл годин – вчитель сам вирішуватиме, яку тему скільки викладати. Самі ж теми приведено до вікових особливостей дітей, Так, згідно програми для початкової школи з англійської мови, першокласники, шестирічні діти, вже мали писати слова і речення. Відтепер перші півроку на англійській в 1-му класі буде лише усний курс, діти вчитимуться розмовляти. Також в українській мові знято вимоги будувати схеми речень і речення за схемами, а більше уваги буде приділено розвитку усного мовлення дітей», — повідомила Лілія Гриневич.

Вона також також розповіла, що після затвердження програм до 1-го вересня змінять методичні рекомендації та орієнтовні вимоги до оцінювання досягнень учнів. Вчителям буде рекомендовано писати з дітьми олівцем замість ручки.

За її словами, це допоможе першачкам не боятися помилок, формувати позитивне сприйняття навчального процесу. Також планується зняти вимогу перевірки читання дітьми на швидкість, натомість вчителі мають розвивати усвідомлене читання.

Міністр також повідомила, що концепцію «Нової української школи» представлять на серпневій конференції в МОН, а у вересні її винесуть на громадське обговорення.

«В чому полягає концепція Нової української школи. Ми переорієнтовуємо навчання із засвоєння величезної суми знань, на освоєння компетентностей. Компетентності – це ядро знань, які необхідно знати дитині, вміння їх застосовувати, навички для вирішення життєвих проблем, а також ставлення і цінності, які потрібно засвоїти сучасній людині", — підкреслила вона.

"Зараз не проблема дістати інформацію, якщо вона тобі потрібна, проблема – правильно використати цю інформацію для вирішення поставленої задачі, критично переосмислити та проаналізувати її. Саме на це буде спрямована Нова українська школа», — пояснила Лілія Гриневич.

Офіційний сайт: http://nfront.org.ua/

Приєднуйся!
Facebook: https://www.facebook.com/nfront.org.ua
Twitter: https://twitter.com/NarodnyiFront
Google : https://plus.google.com/ NfrontOrgUa2014/posts
Youtube: https://www.youtube.com/user/NarodnyjFront

 1  1

5,000 просмотров

40:24 Спецпроект | Лілія Гриневич та Любомир Гузар

Спецпроект | Лілія Гриневич та Любомир Гузар

UA — В ефірі телеканалу Еспресо Любомир Гузар — патріарх УГКЦ, Лілія Гриневич — міністр освіти.

RU — В эфире телеканала Эспресо Любомир Гузар — патриарх УГКЦ, Лилия Гриневич — министр образования.

Еспресо в смартфоні — http://espreso.tv/4mobile/
Наш сайт — http://espreso.tv/
Facebook — https://www.facebook.com/espreso.tv
ВКонтакте — http://vk.com/espresotivi
Twitter — https://twitter.com/EspresoTV

Підписуйтесь на канал, щоб завжди бути в курсі подій!

 30  5

2,314 просмотров

8:51 Міністр освіти Лілія Гриневич: Школа повинна бути дружньою до дитини

Міністр освіти Лілія Гриневич: Школа повинна бути дружньою до дитини

Міністерство освіти з першого вересня обіцяє зміну навчальних планів для початкової школи. Планують зменшити кількість завдань і збільшити для дітей час для відпочинку. У гостях Лілія Гриневич – Міністр освіти і науки України. За освітою – біохімік-викладач. Понад 15 років працювала вчителем. Міністр вважає, що діти не повинні боятися помилок.

Сніданок з 1 1 у мережі Facebook https://www.facebook.com/snidanok

 16  3

3,401 просмотров

30:56 1. Реформа как демонтаж образования. Вводная лекция.

1. Реформа как демонтаж образования. Вводная лекция.

Храмова Надежда Григорьевна полтора десятка лет проработала завучем в школе. Новая серия программ с ее участием ставит своей целью объяснить родителям, что стоит за реформой образования, что такое "укрупнение школ", чем отличаются школьные образовательные программы, каков новый подход в школьной педагогике.

0:52 Что такое все эти реформы?
2:54 Классическое образование.
3:22 Заключительный этап подготовки к демонтажу.
4:47 Школа начала 90-х.
7:22 Незаметные преобразования управленческого аппарата.
10:45 Новая образовательная политика.
11:19 Фурсенко о советском и современном образовании.
12:02 Исчезновение предметов из школьной программы.
12:50 Предполагаемая цель образования.
13:38 Вариативность школьных программ.
17:37 Ротация директоров.
18:52 Продвижение секс-просвета.
19:59 «Ни одного бесплатного урока этому быдлу!»
22:45 Война против советской школы.
23:53 «Наша школа только для самых умных!»
24:48 Русская классическая школа.
25:42 Еще о кастовости и реструктуризации.
27:35 Реорганизация детских садов.

Наш сайт: www.ivan4.ru

 114  5

6,027 просмотров

11:1 Міністр освіти Лілія Гриневич розповіла про 12-річну систему освіти

Міністр освіти Лілія Гриневич розповіла про 12-річну систему освіти

У гостях Лілія Гриневич – Міністр освіти і науки України. Перша жінка на цій посаді. Народилась у сім'ї вчителів. Має дві вищі освіти, кандидат педагогічних наук. Створювала систему зовнішнього незалежного оцінювання в Україні. Кілька років очолювала управління освіти Києва. Одна з перших заяв Лілії Гриневич на посаді міністра – перехід на 12-річну систему освіти. Міністр вважає, що треба осучаснити зміст освіти.
Сніданок з 1 1 у мережі Facebook https://www.facebook.com/snidanok

 30  8

10,438 просмотров