Патрульні провели спільне заняття з вибухотехніками, поліцією охорони та ГУНП області (+ВІДЕО)

Патрульні провели спільне заняття з вибухотехніками, поліцією охорони та ГУНП області (+ВІДЕО)

Апрель 7, 2017

 4  1

510 просмотров

comments powered by Disqus
1:42 Патрульних для Харкова підготували в Сумах

Патрульних для Харкова підготували в Сумах

Підписуйся на наш Youtube канал

Заходь на наш офіційний сайт: http://tv.sumy.ua

Суми UA у соціальних мережах:
Facebook: https://www.facebook.com/uasumytv/?fref=ts
Twitter: https://twitter.com/sodtrc

 2  0

165 просмотров

2:59 151210 Поліція охорони

151210 Поліція охорони

Журналісти «Чернівецького променя» ознайомилися з роботою охорони поліції.

 8  1

3,737 просмотров

4:19 Патрульні поліцейські склали іспити з контраварійного водіння

Патрульні поліцейські склали іспити з контраварійного водіння

Зараз планують навчити 100 патрульних прийомам керування автомобілем в екстремальних умовах, а за можливості – ще 200 їхніх колег. Іспит, який відбувся сьогодні, 23 лютого, склали 16 поліцейських. Навчання проходило в столичному учбовому центрі професійно-психологічної підготовки.

Коментарі:
1. Андрій Пилипенко, начальник Центру професійно-психологічної підготовки

2. Євгеній Жуков, начальник Департаменту патрульної поліції Національної поліції України

 1  1

5,774 просмотров

12:17 ХарРІ НАДУ live - Непускайки та інша наволоч ХарРІ НАДУ VS Студенти та поліція - 04.04.2017 - 6
0:51 Патрульна поліція Сум вітає з Днем Незалежності України!
1:18 Патрульні долучилися до фестивалю «СумДУ-сумчанам»

Патрульні долучилися до фестивалю «СумДУ-сумчанам»

Патрульні долучилися до фестивалю «СумДУ-сумчанам»
17 травня, на базі Сумського державного університету відбувся фестиваль «СумДУ-сумчанам». Патрульні долучилися до заходу, який проходив на центральній площі закладу. Учасниками були студенти ВУЗу, випускники навчальних закладів, курсанти, волонтери, а також усі бажаючі. У програмі заходу були: демонстрація роботів, хімічні та фізичні досліди, перегони моделей човнів, тест-драйв автомобілів, майстер-класи зі східних танців, першої медичної допомоги, стрільби з лука та бойових мистецтв.
Участь у заходах також взяли і сумські патрульні. Кожен бажаючий міг поставити інспекторам запитання стосовно умов набору до патрульної поліції, поспілкуватися про звичайні будні патрульних поліцейських, ознайомитися із спецзасобами, з якими патрульні заступають на службу, та посидіти у службовому автомобілі.
Також, інспектори продемонстрували спеціальні прийоми боротьби, які вони застосовують під час затримання правопорушників.
Діяльністю патрульних дуже зацікавилися школярі та студенти, які зізналися патрульним, що у майбутньому мріють також стати поліцейськими. Наостанок, усі бажаючі мали змогу зробити фото із патрульними на пам’ять.

 1  0

223 просмотров

5:39 У Нацполіції підбили підсумки роботи відомства за дев’ять місяців 2017 року

У Нацполіції підбили підсумки роботи відомства за дев’ять місяців 2017 року

Учасники робочої наради проаналізували основні показники роботи поліції, зокрема – розкриття злочинів проти особи, фактів торгівлі людьми, протидії наркозлочинності тощо. Крім того, Голова Національної поліції України Сергій Князєв окреслив плани відомства і пріоритети в його роботі на найближчий час. Засідання колегії відбулося сьогодні, 27 жовтня, у Львові.
Глава відомства Сергій Князєв зазначив, що впродовж цього року зберігається позитивна тенденція щодо зменшення кількості зареєстрованих злочинів, зокрема, тяжких і особливо тяжких. Насамперед, йдеться про вчинення умисних убивств та інших злочинів проти особи, розбоїв, грабежів, крадіжок, незаконних заволодінь транспортними засобами. Також менше, ніж торік, вчинено злочинів у громадських місцях.

 1  1

2,491 просмотров

4:42 Висока оцінка роботи поліції охорони від директора Хортиці
2:30 Українські вибухотехніки з навчальною метою підірвали чотири машини

Українські вибухотехніки з навчальною метою підірвали чотири машини

В автівках здетонувала вибухівка. Сталося це на полігоні і одразу у чотирьох легкових машинах. На щастя ніхто не постраждав ‒ це відпрацьовували дії та підвищували свою кваліфікацію вибухотехніки. Обмінювались досвідом разом із працівниками американського ФБР. Долі секунди і замість автівок вже купи металу. А місце біля них – майданчик для навчання вибухотехніків. Вони разом із працівниками КОРДу підвищують свою кваліфікацію. У кожній машині попередньо заклали саморобні вибухові пристрої різної потужності. «У хлопців там достатньо важке завдання розібратись після цього всього. Пристрої різні, крім того застосували вторинне мінування, коли після вибуху основного заряду неподалік закладено ще один пристрій», – розповів заступник начальника департаменту вибухотехнічної служби України Дмитро Суслов.

Вибухотехніки працюють не кваплячись, бо поспіх їхній роботі може зашкодити. Вони працюють зі спеціальною технікою та амуніцією. Перший помічник ‒ вибухозахисний костюм, який важить 50 кілограмів, передбачена у ньому вентиляція, радіозв’язок та спеціальний шолом. «Витримує він розрив 200-грамової тротилової шашки на відстані 60 см, якщо вибухотехнік стоїть на колінах», – додає фахівець. Такий костюм є лише у п’яти підрозділах України. Коштує він сто тисяч доларів. Інші використовують менш потужніші. Трохи менше коштує рентген. З його допомогою можна просвітити вибуховий пристрій і зрозуміти його механізм. За процесом стежать гості із американського ФБР, які приїхали до нас обмінятись досвідом. Федерали нічого не коментують і забороняють себе знімати. Тож про відмінності у роботі розповідають українці. «В Америці сильніше розвинуто в цьому напрямку розподіл обов’язків. Там вибухотехніки бувають різних типів і в них усіх дуже різне окреме завдання. Наші підрозділи вибухотехнічні займаються великим спектром роботи», – пояснює заступник начальника департаменту вибухотехнічної служби України Дмитро Суслов.

«У Сполучених Штатів Америки є можливість демонструвати свою присутність у багатьох країнах світу. Звідти вони можуть вилучати зразки саморобних вибухових пристроїв, вони їх нам демонстрували. Це було досить корисно», – каже вибухотехнік з Харкова Максим Левицький. Що встановили у машини та яка потужність вибухівки ‒ мають сказати учасники навчального курсу. Тоді із завданням впорались.

Читати на сайті: https://zaxid.net/n1433348.

 2  0

243 просмотров

2:53 Майбутні патрульні поліції Сумщини приступили до навчання