АТБ Полтава Браелки

АТБ Полтава Браелки

Июнь 11, 2017

 7  3

3,599 просмотров

comments powered by Disqus
1:40 Атб Браилки

Атб Браилки

 0  2

818 просмотров

1:33 Полтава.  Девушка обнаружила чужую руку в сумке, 28.02.2017

Полтава. Девушка обнаружила чужую руку в сумке, 28.02.2017

На замечание девушки не лазить в сумке жулик даже не смущается и реагирует интересным образом — вымазывает её своими соплями. Подобные сцены стали уже типичными в украинских маршрутках, автобусах, троллейбусах и другом общественном транспорте.

 9  1

4,770 просмотров

1:38 Быдло с нашего двора Полтава Красина 116 к 2

Быдло с нашего двора Полтава Красина 116 к 2

Быдло с нашего двора Полтава Красина 116 к 2

 49  4

9,812 просмотров

2:21 Дураки за рулем. Ч2 (Полтава)

Дураки за рулем. Ч2 (Полтава)

 17  20

2,909 просмотров

2:13 Бухарики центральный рынок Полтава
1:12 Секонд хенд Полтава

Секонд хенд Полтава

 33  4

5,950 просмотров

3:55 Мешканці дому вимагають, щоб АТБ-маркет припинив працювати цілодобово

Мешканці дому вимагають, щоб АТБ-маркет припинив працювати цілодобово

Гучна торгівля. До редакції інформації «Лтави» звернулися мешканці будинку по вулиці Богдана Хмельницького, 28 у Полтаві. Вони протестують проти цілодобової роботи магазину "АТБ-Маркет" у їхньому домі. За словами мешканців багатоповерхівки, супермаркет не має дозволу на нічну торгівлю. Тож чи мають право підприємці самі обирати режим торгівлі, дізнавались наші журналісти.

 2  1

2,275 просмотров

4:24 Члени групи "смотрящого" Полтави ображали журналістів на суді

Члени групи "смотрящого" Полтави ображали журналістів на суді

Під час чергового засідання суду щодо справи групи "смотрящого" Полтави обвинувачені негативно зреагували на журналістів, які висвітлюють цю тему.

28 лютого в Октябрському районному суді відбулося слухання справи так званої групи "смотрящого" Полтави.

Нагадаємо, що 18 серпня поліція провела операцію із затримання 5 чоловіків, яких підозрювали в організованому вимаганні грошей у підприємців. Про це повідомляли на сайті ГУНП https://kv.npu.gov.ua/uk/control/kyivska/uk/publish/a..)
Серед них Валерій Павлішин, Олег Іващенко, В'ячеслав Мурейко, Олександр Рубльов та Роман Мирошниченко. Вважають, що цією групою осіб керує кримінальний авторитет Валерій Павлішин на прізвиського "Мишца". Діючий тоді начальник Департамента кримінального розшуку Национальної полиції Дмитро Головін назав цю особу "смотрящим" за Полтавою.

Потерпілий Ілля Тищенко запевняє, що саме Валерій Павлішин повідомляв йому про борг перед деякими людьми та вимагав його віддати. Також Тищенко заявляє, що починаючи з травня 2016 року, "Мишца" примушував заплатити йому 10 тисяч доларів. При цьому йому та його сім'ї погрожували фізичною розправою. Потерпілий звернувся до правоохоронців після того, як Валерій Павлішин разом з іншою невідомою особою просто на вулиці відібрали в нього золоті прикраси. Уже 18 серпня біля ЦУМу потерпілий домовився про зустріч із обвинуваченими, де передав "мічені" 10 тисяч грн від поліції. При цьому, як заявляє Тищенко, чоловіки погрожували, прокололи йому шини автомобіля, в руках одного з чоловіків він бачив пістолет. Саме тоді було затримано 4 чоловіків. Ще один утік від правоохоронців, його затримали через кілька днів.

Після того, як слідчі зібрали необхідну інформацію, справу направили до Крюківського районного суду Кременчука. Там обвинуваченим обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Обвинувачені подали апеляцію на це рішення.

10 листопада 2016 року колегія суддів Апеляційного суду Полтавської області не підтримала клопотання прокурора про продовження терміну тримання під вартою Валерія Павлішина, і він вийшов на свободу. Після цього потерпілий Тищенко заявив, що є загроза його життю і здоров’ю. Павлішина знову затримали і взяли під варту.

На попредньому слуханні справи в Октябрському райсуді 17 лютого 2017 року колегія суддів (Віталій Микитенко, Анатолій Савченко та Олена Шевська) зменшила міру запобіжного заходу у вигляді застави. Про це попросили адвокати обвинувачених, у зв'язку зі станом здоров'я обвинувачених. Про це повідомляє видання "Полтавщина" ((http://poltava.to/news/41872/). При цьому відомо, що вільних слухачів, у тому числі й журналістів, попросили вийти із зали суду, оскільки може бути розголошена медична таємниця. Але при цьому в закритому режимі судді зачитали частину ухвали.

На слуханні справи 28 лютого з'явилися всі обвинувачені, утім, цього разу вони перебували на лаві слухачів без кайданів. Отже, кожен із них вніс заставу. Прокурор Володимир Зорін подав клопотання додати до слідчої справи деякі письмові докази та відеоматеріали слідчих під час затримання. При цьому між прокурором та адвокатами підозрюваних виникали деякі розбіжності. Зокрема, вони стосувалися прізвища Валерія Павлішна (у справі фігурує слово "Павлишин") та можливо сфальсифікованих дат у протоколах.

До початку засідання суду обвинувачені звернули увагу на журналістів, які були присутні на минулому слуханні. Оскільки жоден із обвинувачених не вважає себе винним, то матеріали про перебіг справи журналіста "Полтавщини" Миколи Лисогора та блогера Ігоря Гавриленка не сподобалися обвинуваченим. Обвинувачені почали виявляти агресію щодо них та відверто ображати. Запис розмови присутній у відеоролику.

Ігор Гавриленко розповів, що на минулому засіданні погроз було більше. Вони здебільшого лунали від присутніх у залі суду молодих хлопців, які підтримують обвинувачених. Нині ці люди не перебували на суді. Деякі з
обвинувачених
заявляли про те, що журналісти проплачені та співпрацюють із поліцією. "Обвинувачені вважають, що до них чиниться поліцейський безлад, а ми (журналісти та блогери — авт.) "обслуговуємо" інтереси поліції, прокуратури. Фантазія у Павлішина багата: він сьогодні добалакався, що я таємний співробітник поліції в чині не менше підполковника. На попердньому слуханні справи таке ж говорили на адресу потрепілого Тищенка, мовляв, він давній агент міліції, поліції в чині майора", — розповів Ігор Гавриленко.

Журналісти ГромадськогоТБ.Полтава раніше не висвтілювали цей судовий процес, тому погрози у їхній бік не лунали. Однак, підозрювані та їхні адвокати були відверто проти відеозйомки, мовляв, це не громадська тема. Також вони негативно реагували, коли потрапляли в кадр.

 39  12

17,479 просмотров

2:37 АТБ Полтава

АТБ Полтава

 3  3

547 просмотров

3:9 Покупка в супермаркете "АТБ", Дрогобыч, 16 декабря 2017

Покупка в супермаркете "АТБ", Дрогобыч, 16 декабря 2017

Хочу поделиться с вами, как я делал покупки 16 Декабря, 2017-го, в Дрогобыче, в супермаркете АТБ.И что вы думаете, они сделали из этого вывод? Нет! Они и дальше делают из покупателей «лохов». Рядом с товаром цена одна, а на кассе другая. Вчера я делал покупку, и обратил им внимание, что приду завтра, и проверю, поставили ли правильную цену. Как видите, никаких изменений.

 6  3

1,083 просмотров