АТБ Полтава Браелки

АТБ Полтава Браелки

Июнь 11, 2017

 10  4

5,941 просмотров

comments powered by Disqus
2:13 Бухарики центральный рынок Полтава
4:24 Члени групи "смотрящого" Полтави ображали журналістів на суді

Члени групи "смотрящого" Полтави ображали журналістів на суді

Під час чергового засідання суду щодо справи групи "смотрящого" Полтави обвинувачені негативно зреагували на журналістів, які висвітлюють цю тему.

28 лютого в Октябрському районному суді відбулося слухання справи так званої групи "смотрящого" Полтави.

Нагадаємо, що 18 серпня поліція провела операцію із затримання 5 чоловіків, яких підозрювали в організованому вимаганні грошей у підприємців. Про це повідомляли на сайті ГУНП https://kv.npu.gov.ua/uk/control/kyivska/uk/publish/a..)
Серед них Валерій Павлішин, Олег Іващенко, В'ячеслав Мурейко, Олександр Рубльов та Роман Мирошниченко. Вважають, що цією групою осіб керує кримінальний авторитет Валерій Павлішин на прізвиського "Мишца". Діючий тоді начальник Департамента кримінального розшуку Национальної полиції Дмитро Головін назав цю особу "смотрящим" за Полтавою.

Потерпілий Ілля Тищенко запевняє, що саме Валерій Павлішин повідомляв йому про борг перед деякими людьми та вимагав його віддати. Також Тищенко заявляє, що починаючи з травня 2016 року, "Мишца" примушував заплатити йому 10 тисяч доларів. При цьому йому та його сім'ї погрожували фізичною розправою. Потерпілий звернувся до правоохоронців після того, як Валерій Павлішин разом з іншою невідомою особою просто на вулиці відібрали в нього золоті прикраси. Уже 18 серпня біля ЦУМу потерпілий домовився про зустріч із обвинуваченими, де передав "мічені" 10 тисяч грн від поліції. При цьому, як заявляє Тищенко, чоловіки погрожували, прокололи йому шини автомобіля, в руках одного з чоловіків він бачив пістолет. Саме тоді було затримано 4 чоловіків. Ще один утік від правоохоронців, його затримали через кілька днів.

Після того, як слідчі зібрали необхідну інформацію, справу направили до Крюківського районного суду Кременчука. Там обвинуваченим обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Обвинувачені подали апеляцію на це рішення.

10 листопада 2016 року колегія суддів Апеляційного суду Полтавської області не підтримала клопотання прокурора про продовження терміну тримання під вартою Валерія Павлішина, і він вийшов на свободу. Після цього потерпілий Тищенко заявив, що є загроза його життю і здоров’ю. Павлішина знову затримали і взяли під варту.

На попредньому слуханні справи в Октябрському райсуді 17 лютого 2017 року колегія суддів (Віталій Микитенко, Анатолій Савченко та Олена Шевська) зменшила міру запобіжного заходу у вигляді застави. Про це попросили адвокати обвинувачених, у зв'язку зі станом здоров'я обвинувачених. Про це повідомляє видання "Полтавщина" ((http://poltava.to/news/41872/). При цьому відомо, що вільних слухачів, у тому числі й журналістів, попросили вийти із зали суду, оскільки може бути розголошена медична таємниця. Але при цьому в закритому режимі судді зачитали частину ухвали.

На слуханні справи 28 лютого з'явилися всі обвинувачені, утім, цього разу вони перебували на лаві слухачів без кайданів. Отже, кожен із них вніс заставу. Прокурор Володимир Зорін подав клопотання додати до слідчої справи деякі письмові докази та відеоматеріали слідчих під час затримання. При цьому між прокурором та адвокатами підозрюваних виникали деякі розбіжності. Зокрема, вони стосувалися прізвища Валерія Павлішна (у справі фігурує слово "Павлишин") та можливо сфальсифікованих дат у протоколах.

До початку засідання суду обвинувачені звернули увагу на журналістів, які були присутні на минулому слуханні. Оскільки жоден із обвинувачених не вважає себе винним, то матеріали про перебіг справи журналіста "Полтавщини" Миколи Лисогора та блогера Ігоря Гавриленка не сподобалися обвинуваченим. Обвинувачені почали виявляти агресію щодо них та відверто ображати. Запис розмови присутній у відеоролику.

Ігор Гавриленко розповів, що на минулому засіданні погроз було більше. Вони здебільшого лунали від присутніх у залі суду молодих хлопців, які підтримують обвинувачених. Нині ці люди не перебували на суді. Деякі з
обвинувачених
заявляли про те, що журналісти проплачені та співпрацюють із поліцією. "Обвинувачені вважають, що до них чиниться поліцейський безлад, а ми (журналісти та блогери — авт.) "обслуговуємо" інтереси поліції, прокуратури. Фантазія у Павлішина багата: він сьогодні добалакався, що я таємний співробітник поліції в чині не менше підполковника. На попердньому слуханні справи таке ж говорили на адресу потрепілого Тищенка, мовляв, він давній агент міліції, поліції в чині майора", — розповів Ігор Гавриленко.

Журналісти ГромадськогоТБ.Полтава раніше не висвтілювали цей судовий процес, тому погрози у їхній бік не лунали. Однак, підозрювані та їхні адвокати були відверто проти відеозйомки, мовляв, це не громадська тема. Також вони негативно реагували, коли потрапляли в кадр.

 42  15

20,094 просмотров

3:55 Мешканці дому вимагають, щоб АТБ-маркет припинив працювати цілодобово

Мешканці дому вимагають, щоб АТБ-маркет припинив працювати цілодобово

Гучна торгівля. До редакції інформації «Лтави» звернулися мешканці будинку по вулиці Богдана Хмельницького, 28 у Полтаві. Вони протестують проти цілодобової роботи магазину "АТБ-Маркет" у їхньому домі. За словами мешканців багатоповерхівки, супермаркет не має дозволу на нічну торгівлю. Тож чи мають право підприємці самі обирати режим торгівлі, дізнавались наші журналісти.

 3  2

2,730 просмотров

2:31 СТРІЛЯНИНА В ПОЛТАВСЬКОМУ "АТБ"
1:12 Секонд хенд Полтава

Секонд хенд Полтава

 41  6

7,091 просмотров

37:4 АТБ. Что скрывает торговая сеть?

АТБ. Что скрывает торговая сеть?

Партнёр проекта: http://www.reaction.org.ua/
Какие на самом деле продукты мы покупаем себе домой? В течении двух лет организация "Территория закона" борется за качественные товары и обслуживание, в то время как предприниматель продолжает нарушать все законодательные и другие нормы. Проблема просроченных продуктов питания, их хранения и некачественного обслуживания казалось бы волнует только наших активистов. В то время как государство ввело мораторий на проверки предпринимателей, закрывая глаза на очевидные факты геноцида против граждан Украины — мы не перестаём бороться за справедливость и помогать потребителям отстоять свои права.
Основная задача в борьбе против таких нарушений — это знания своих прав и законов! Всего лишь 15 минут уделённых каждому магазину и вы можете своими глазами убедиться в количестве нарушений всего лишь восьми магазинов. И такая проблема не только в сети магазинов АТБ. В более мелких сетях таких нарушений гораздо больше чем можно было бы себе представить. Остановить это можем только мы с вами! После выхода сюжета на канале "Территория закона" с нами связалось руководство АТБ. Впервые своими рейдами мы смогли достучаться в двери самой крупной компании в Украине, чтобы получить комментарии. Нам рассказали на сколько тяжело контролировать более 800 магазинов, где сотрудники трудятся по 12 часов и имеют невысокую заработную плату. Есть проблема и в оборудовании которое даёт сбои, но закупить дорогостоящее не целесообразно, т.к. любые вложения скажутся на ценах в магазинах. Руководство всеми силами пытается контролировать их работу и штрафовать за разные нарушения. Кроме того существуют конкуренты которые не дремлют и периодически делают всё возможное, чтобы разрушить крупную сеть. Именно из-за таких недобросовестных конкурентов в магазинах висят знаки о запрете фото и видеосъемке. Такие тайные покупатели подкидывают просрочки и другие нарушения, чтобы потом передать в Потребнадзор. В прочем встречей после выхода этого сюжета мы остались довольны и обязательно расскажем про её итоги.
Пока можем лишь добавить, что руководство АТБ заинтересована в качестве обслуживания, совершенно не против чтобы потребители помогали контролировать магазины и помогали выявлять нарушения. Оставляйте свои отзывы в книге жалоб, отправляйте фото и видео в главный офис компании, пытайтесь найти общий язык с заведующим вашего магазина. Объединившись мы все можем стать лучше! И не забывайте, что писать хорошие отзывы тоже нужно. Это поднимает самооценку и стремление сотрудников магазина АТБ работать добросовестно.

 511  272

35,576 просмотров

4:42 У ВАКАРЧУКА ПРОПАЛ ГОЛОС на концерте! Полтава (7.06.17)

У ВАКАРЧУКА ПРОПАЛ ГОЛОС на концерте! Полтава (7.06.17)

Прямо во время выступления на стадионе "Ворскла" у фронтмена группы "Океан Эльзы" пропал голос сразу же при исполнении первой песни! Но постепенно голос стал восстанавливаться.
Момент на 2:50!

 580  142

163,349 просмотров

0:24 Истеричка кассирша атб

Истеричка кассирша атб

8.08.2016 Харьков приблезительно в 21:20 в магазине АТБ номер магазина 436 по улице тракторостроителей 71 другими словами "любава"произошла ситуация которую выясню позже!но девушка которая матерится в черном работник етого атб она кассир!

 13  5

4,847 просмотров

2:32 Сутичка на пляжі перетворилася на стрілянину: що розповідають очевидці

Сутичка на пляжі перетворилася на стрілянину: що розповідають очевидці

Учора близько 19 години на полтавському пляжі мікрорайону Дублянщина група людей зчинила стрілянину. У результаті конфлікту одна людина загинула, ще декілька отримали важкі травми, серед них — дитина. Батьки дитини відвезли її до лікарні, не чекаючи приїзду "швидкої".

"Була стрілянина на пляжі. З'ясовуємо, хто стріляв і по кому стріляв. Троє людей поранено. На даний момент це те, що відомо. Патрульні багато кого повезли. Свідків забрали до райвідділку", — коментує ситуацію виконуючий обов'язки начальника відділу поліції № 2 Валерій Боврицький.

Зі слів очевидців, стріляли із дробовика та травматичних пістолетів. Учасники сутички також билися битками та камінням. У результаті поранення чоловік, учасник конфлікту, помер на місці.

"На момент нашого прибуття був труп — лежить у машині, і ще увезли одного травмованого", — сказав Сергій Тищенко, лікар 17-ої виїзної бригади.

Очевидці розповіли, що конфлікт спричинив відпочивальник, який підійшов до бармена у кафе, котре тримають батько і син Олександр та Роман Марченко. Після нетривалої суперечки відпочивальник вийшов з кафе та одразу повернувся з 15-20-ма хлопцями, які були озброєні.

"З того боку вони прилетіли і почали лупасити тут всіх — відпочивальників, дітей, усіх поспіль. Я вам кажу, як я побачив — це був спеціально спланований скоєний напад. Господаря кафе забрали "швидкою", його били столом. А син оборонявся. Захищав себе і своїх відвідувачів, от його забрали поліціянти. От у чому нонсенс", — каже місцевий житель Геннадій.

Хлопці, які напали на Олександра та Романа Марченків у їхньому кафе, відпочивали у сусідньому закладі на пляжі. (перебивки, там де їхній стол). На думку очевидців, відпочивальники навмисно спровокували конфлікт із Марченками.

"Я у нього працюю, і знаючи його, він би ніколи не взяв зброю, якщо б їм не погрожувала небезпека", — каже Валентина, яка працює в кафе Олександра та Романа Марченків.

"Почали тут стрілянину, кричали "виходьте". В одну навіть дитину вистрілили, потім забрали її. Чотири людини було травмовано", — додають люди, що відпочивали на пляжі.

Деяких фігурантів стрілянини на місці застала поліція. Інші встигли втекти на автомобілях.

"Була погоня за чорною шкодою без номерів на вулиці Сакко. Відстрілювалися. Вони тікали. За ними гналася патрульна поліція", — розповів хлопчик Саша, місцевий житель.

Наразі особа, яка вчинила стрілянину, затримана. Вирішується питання щодо внесення за даним фактом відомостей до ЄРДР за ч.1 ст.115 (Навмисне вбивство).

"Зараз проводиться подальша перевірка щодо особи, після стрільби якої є постраждалі", — підсумував Роман Грішин, виконуючий обов'язки керівника прес-служби національної поліції Полтавської області.

Правоохоронці розшукують інших учасників конфлікту.

 31  7

16,593 просмотров

4:18 АТБ ОДЕССА 1022

АТБ ОДЕССА 1022

После попытки разбудить много старшего смены и его кума в том же состоянии закончилась для управляющей плачевно

 6  2

1,340 просмотров